Firma Adı İletişim Konum
ADİN YAPIŞKANLI BANT VE AMBALAJ SAN VE TİC AŞ
Fevzipaşa Mah. Söğüt Cad. No:4/a Silivri - İSTANBUL / Silivri / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 734 3940
Web: www.adintape.com
Salon: 5
Stant: 500A
Ürün Grupları
  • FiNiS FOLYO PP PVC MEMBRAN AKRiLiK FOLYOLAR

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız muhasebe, planlama, finans, satın alma, üretim, kalite kontrol, teknik, AR-GE, ihracat ve satış departmanlarında tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Tamamen yerli sermaye ile kurulan firmamızın genç ve dinamik ekibi, hızlı bilgi akışı, esnek çalışma anlayışı sayesinde müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı ilke edinmiştir. ADİN YAPIŞKANLI BANT VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.., yapışkanlı bant ve ambalaj sektöründe yeni bir oluşum yaratan güçlü, dinamik, esnek ve Dünya standartlarında hizmet veren bir firmadır.

Yüzey Koruma Bandı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

pürüzsüz, desenli ve kaplanmış plastik yüzeyler için geniş bir yüzey koruma filmi çeşitliliğine sahiptir. Koruma filmleri taşıma, kurulum, delme, bükülme ve thermoform işlemlerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerin yüksek kalite taleplerini karşılamak için, çok farklı seviyedeki tutkal sistemleriyle onlara özel çözümler sunabilmektedir.

Koli Bandı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Güçlü yapıştırma Şeffaf, kahverengi, beyaz zeminlerde ve istendiği taktirde 6 renge kadar baskı imkanı 12 mm. den 100 mm. enine kadar istenen ölçülerde dilimleme Çeşitli enlerde uzun metraj 2000 mm. enine kadar jumbo bobin olarak temin edebilme

Kendinden Yapışkanlı Filmler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Levha yüzeyi koruma filmi poliolefin reçineden film extrüzyonu yöntemi ile üretilmektedir. Üretim için herhangi bir tutkal, solvent veya katkı içermemektedir. Çok geniş bir yapışma aralığı sunmakta ve mekanik karakteristikleri bu filmi farklı yüzeyler için kullanılabilir yapmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.