Neden Ziyaret Etmelisiniz - İntermob Fuarı

Yeni tasarımlar, trendler. Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan fuarda, firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini canlı olarak görebilir, alternatif seçenekler ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Sektörü tamamlayan 2 büyük fuar bir arada. Intermob, WoodTech Fuarı ile eş zamanlı düzenleniyor, böylece ham ürün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm sektörü bir arada ziyaret etme fırsatı fuar ziyaretçilerine sunuluyor.

Firma sahipleri ile birebir görüşme imkanı. Yerli - Yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, işbirliği yapabilirsiniz.

Avrupa’nın en büyük kenti; İstanbul. Dünyanın en eski ve büyük şehirlerinden biri olan İstanbul, kara ve deniz ticaret yollarının bir kavşağı olması ve stratejik konumu nedeniyle Türkiye'de ekonomik yaşamın can damarı olmakla beraber ülkenin en büyük sanayi merkezi olma özelliğine de sahip.. Türkiye'nin büyük sanayi kuruluşlarından pek çoğunun genel merkezi ve fabrikası İstanbul'da bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul'un tarihi, görülmeye değer pek çok yapıya sahip olması sebebiyle şehir, dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri durumundadır.