Avrasya'nın En Prestijli Mobilya Yan Sanayi Fuarı İNTERMOB 12-15 Eylül 2024'te Kapılarını Açıyor

Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle RX Tüyap tarafından düzenlenen 26. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı İntermob, 12-15 Eylül 2024 tarihleri arasında İstanbul-Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Mobilya aksesuarları ve iç mekan tasarımı dünyasının Avrasya'daki en prestijli ticaret etkinliği olan İntermob, mobilya yan sanayisine kapsamlı bir ticaret platformu sunmaya hazırlanıyor.

Mobilya Endüstrisinin İlham Veren Tasarımları 2023 Yılına Damga Vurdu

2023 yılı mobilya yan sanayi sektörü için yoğun bir seneydi. Mobilya aksesuarları endüstrisi estetik tasarımlar, fonksiyonel ürünler ve sürdürülebilir malzemeler ile ön plana çıkan İntermob Fuarı’nda ürünlerini sergiledi.

25. İntermob Fuarı’nda, yüzlerce iş bağlantısı gerçekleşti

İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı, Türkiye içinden ve dışından 554 firma ve firma temsilcisini ağırladı. Fuarı, Avrupa, Balkanlar, Afrika, Orta Asya ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere geniş bir coğrafyadan Türkiye dahil 112 ülkeden toplam 37.610 nitelikli sektör profesyoneli ziyaret etti.  Fuarda yüzlerce iş bağlantısı gerçekleştirildi.   

İntermob Fuarı 25. kez kapılarını açtı

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek, mobilya endüstrisini 25. kez bir araya getirecek İntermob Fuarı, kapılarını dün açtı. Türkiye içinden ve dışından 550’den fazla firma ve firma temsilcisinin yer aldığı fuarı Avrupa, Balkanlar, Afrika, Orta Asya ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere geniş bir coğrafyadan Türkiye dahil 120 ülkeden toplam 40.000 nitelikli sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Mobilya yan sanayisinin en prestijli fuarı İntermob için geri sayım başladı

Hem üretimde hem de ihracatta uzun vadeli ve istikrarlı bir büyüme trendine sahip olan Türk mobilya yan sanayi sektörü, bu yıl 25.si düzenlenecek İntermob Fuarı’nda gövde gösterisine hazırlanıyor. Mobilya yan sanayi, aksesuarları, orman ürünleri ve ahşap teknolojisinin önde gelen global iş platformu olan fuar, 30 Eylül-3 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak. Fuar, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından da etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı sunuyor.  

Mobilya sektörü, en yenilikçi çözümlerini İntermob Fuarı’nda sergileyecek!

30 Eylül-3 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 25. kez kapılarını ziyaretçilerine açacak olan İntermob, mobilya sektörünün nabzını tutmaya hazırlanıyor. Uluslararası bir iş platformu olan fuarın, katılımcılarına ihracatlarını artırmak, sektör uzmanlarıyla görüş ve deneyim alışverişinde bulunmak için mükemmel fırsatlar yaratması hedefleniyor.

Sektöre Yön Veren İntermob Fuarı 30 Eylül’de Kapılarını Açıyor!

Mobilya yan sanayi, aksesuarları, orman ürünleri ve ahşap teknolojilerindeki son trendlerin, tasarımların ve hizmetlerin görücüye çıktığı, bölgesinin en büyük uluslararası buluşma noktası olan İntermob, 2023 yılında 25. kez mobilya endüstrisinin nabzını tutmaya hazırlanıyor.

2023 yılı itibariyle Tüyap çatısı altında, ayrı tarihlerde düzenlenecek WoodTech ve İntermob’a bu yıl yabancı ziyaretçiler damgasını vurdu!

22-26 Ekim arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen WoodTech ve İntermob Fuarları’na 425 marka, 681 firma ve firma temsilciliği katıldı. Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörleri ile mobilya yan sanayi sektörünün bu önemli iki etkinliğini 60 bin kişi ziyaret etti.

Fuarlar, gördükleri bu yoğun ilgiye daha çok ürün grubu, ulusal ve uluslararası firma sayısıyla cevap verebilmek üzere 2023’ten itibaren farklı tarihlerde yine Tüyap’ta gerçekleşecek. Intermob’un tarihi 30 Eylül-3 Ekim 2023, Woodtech’in tarihi ise 19-23 Ekim 2023 olarak belirlendi.

Sektörlerinin en büyük buluşmaları olan İntermob ve WoodTech Fuarları 22 Ekim’de kapılarını açtı

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörleri ile mobilya yan sanayi sektörünün önemli buluşmalarından WoodTech ve İntermob Fuarları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir kez daha eş zamanlı olarak kapılarını açtı. Toplam 14 salonda gerçekleşen ve 26 Ekim’e kadar açık kalacak olan fuarlar, ilk günden ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Sektörün Merakla Beklediği WoodTech ve Intermob Fuarları için Geri Sayım Başladı!

WoodTech ve Intermob fuarları Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir kez daha eş zamanlı olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. 22 Ekim’de kapılarını açacak olan fuarlar 26 Ekim’e kadar toplam 14 salonda gerçekleşecek.

WoodTech ve İntermob Fuarlarında 51 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

112 ülkeden, 9.482’si yabancı, 51 binin üzerinde sektör profesyoneli, 5 gün boyunca ağaç işleme makineleri ve mobilya yan sanayi endüstrisi ile WoodTech ve Intermob Fuarları’nda aynı çatı altında buluşarak, katılımcılarından tam not aldı.

Woodtech Fuarı 10 Ekim’de Kapılarını Açıyor


Reed Tüyap tarafından düzenlenen 33. WoodTech - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı 10 Ekim 2020 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.
REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) iş birliğiyle düzenlenen ahşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya geldiği WoodTech Fuarı, her sene olduğu gibi planlandığı tarihlerde sektörün tüm paydaşlarını eksiksiz buluşturuyor olacak.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor


Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.
Tüm iş alanlarında olduğu gibi fuarlarımızda da yeni döneme önce sağlık mottosuyla hazırlanıyoruz. Tüm sektör çalışanları, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin herhangi bir şüphe duymadan işlerine devam edebilmesi için Tüyap Fuarcılık Grubu olarak fuar alanında bir dizi önlem aldık ve temassız fuarcılık deneyimini sizler için geliştirdik.

WOODTECH VE İNTERMOB FUARLARI’NA REKOR KATILIM!

Reed Tüyap tarafından eşzamanlı olarak düzenlenen 32. Ağaç İşleme Makinesi - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 22. İntermob - Uluslararası Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, mobilya ve ahşap endüstrilerini 12-16 Ekim 2019 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da buluşturdu.

AVRASYA’NIN EN BÜYÜK AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ, MOBİLYA YAN SANAYİ ve AHŞAP ENDÜSTRİSİ FUARLARI’NA GERİ SAYIM BAŞLADI!

32 YILDIR SEKTÖRÜN GELİŞİMİNE KATKI SUNMANIN HAKLI GURUNU YAŞIYORUZ !

WOODTECH ve İNTERMOB FUARLARI, AHŞAP VE MOBİLYA SEKTÖRLERİYLE GERÇEKLEŞECEK BÜYÜK BULUŞMA İÇİN HAZIRLIKLARINA BAŞLADI!

AVRASYA’NIN EN BÜYÜK MOBİLYA YAN SANAYİ, AHŞAP ve ORMAN ENDÜSTRİSİ FUARLARI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTU!