AVRASYA’NIN EN BÜYÜK MOBİLYA YAN SANAYİ, AHŞAP ve ORMAN ENDÜSTRİSİ FUARLARI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTU!

AVRASYA’NIN EN BÜYÜK MOBİLYA YAN SANAYİ, AHŞAP ve ORMAN ENDÜSTRİSİ FUARLARI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTU!

Reed Tüyap tarafından eşzamanlı olarak düzenlenen 31. Ağaç İşleme Makinesi - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 21. İntermob - Uluslararası Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, mobilya ve ahşap endüstrilerini 13-17 Ekim 2018 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da buluşturdu.

SEKTÖR DEVLERİ, REKOR ZİYARETÇİYE HAZIRLANIYOR!

 AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ VE İNTERMOB FUARLARI, ENDÜSTRİLERİNİN AVRASYA’DAKİ EN BÜYÜK TİCARET PLATFORMUNDA BİR ARAYA GELECEK OLAN KATILIMCI VE ZİYARETÇİLERİNİN BEKLENTİLERİNİ DAHA İYİ KARŞILAMAK İÇİN HAZIRLANIYOR!

Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarları satışlarla sektörü canlandırdı

Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarları satışlarla sektörü canlandırdı

Ahşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya geldiği Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob fuarları, bu yıl bir rekora daha imza atarak 101 Ülkeden 74.889 sektör temsilcisini aynı çatı altında buluşturdu. REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve Mobilya Aksesuar Sanayiciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle düzenlenen fuar; katılımcı ve ziyaretçilerden tam not aldı.