Firma Adı İletişim Konum
AYPOL SOLVENT VE KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.
İSTANBUL KİMYA SANAYİ ORG. SAN. BÖLG MELEK ARAS BLV. NO: 15/17 / TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 559 5744
Web: http://www.aypol.com.tr/
Salon: 5
Stant: 522
Ürün Grupları
  • KiMYASAL MALZEMELER
  • BOYA VERNiK CiLA RENKLENDiRiCiLER
  • EMPRENYE KORUYUCU MALZEMELER
  • RECiNELER iNCELTiCiLER
  • DOLGU MALZEMELERi

Firma Hakkında Polchem markasını daha çağdaş, gelişmiş ve öncü olan bir platforma taşımayı, ülkemizi global pazarda temsil etmeyi ve bununla beraber market lideri olmayı hedefleyen Aypol Solvent ve Kimya San. Tic. A.Ş. nin ürün gamı içerisinde; Nitroselüloz Sistemler, Akrilik Sistemler, Poliüretan Sistemler, Polyester Sistemler, U.V. Sistemler, Su Bazlı Sistemler, Tintometrik Sistemler, İç ve Dış Cephe Lasur Sistemler bulunmaktadır.

Nitroselüloz Sistemler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Akrilik Sistemler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Poliüretan Sistemler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

SU BAZLI SİSTEMLERAYTEX
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Su bazlı Akrilik reçine esaslı, VOC değeri çok düşük ürünlerdir. Ahşap doğrama ve malzemeler için kullanılan, sararmaya karşı dirençli ve elastik bir üründür. Ahşap yüzeylerin fiziksel ve kimyasal etkenlerden korunmasını sağlar. Su bazlı olması nedeniyle insan sağlığı, yangın riski ve çevresel etkiler açılarından güvenle kullanılabilen ürünlerdir. Çocuk odası uygulamaları için güvenlidir.

DUROLACKDUROLACK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Poliüretan esaslı, çift bileşenli, kimyasal kurumalı, film tokluğu yüksek , iç mekan sonkat vernik ve boyadır. Ultra Çizilmeye Dayanıklı Sağlam, Mükemmel, Yüzeye Sertlik Verir Hızlı Kuruma Yüksek Doldurma Gücü Dolgun Tok Film Oluşumu Sararmaya Dirençli Aşınma Dayanımı Yüksek Darbeye Karşı Dayanıklı Sürtünmeye Karşı Dayanıklı Kimyasal Etkilere Karşı Dirençli Çay , Kahve Kapları Gibi Sıcak Objelerin Yüzeyde İz Bırakmasına Dayanıklı Sıcak Soğuk İçecek Kapları , yüzeyde Beyazlama ve Leke Yapmaz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.