Firma Adı İletişim Konum
AVCIYILDIZ DIŞ TİCARET A.Ş.
Altınşehir Mah. 163. (280) So. B Blok No: 11 B/99 / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 360 6400
Web: http://www.nefix.com.tr
Salon: 9
Stant: 910
Ürün Grupları
  • KiMYASAL MALZEMELER
  • TUTKALLAR YAPISTIRICILAR
  • DOLGU MALZEMELERi

AVCIYILDIZ AŞ olarak NEFIX markamız altında PVA tutkal, Hızlı Yapıştırıcı, EVA bazlı Kenar Bandı yapıştırıcıları, Solvent Bazlı Postforming Yapıştırıcıları, Sünger Yapıştırıcıları, Köpük, Silikon, Mastik gibi ürünler başta olmakla birlikte 49 farklı ürünümüz ile Türkiye ve Uluslarası pazarlardaki iş ortaklarımızla ticaret gerçekleştirmekteyiz.

Kenar Bandı YapıştırıcısıKenar Bandı Yapıştırıcısı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PVC, ABS, melamin, laminat, masif kenar bantlarının otomatik kenar bantlama maki nelerinde MDF, sunta gibi panel levhalarının kenarlarına yapıştırılmasında kullanılır.

Hızlı YapıştırıcıHızlı Yapıştırıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap, MDF, sunta, kauçuk, plastik, deri, mantar ve bir çok metal malzemenin yapıştırılması işlemlerinde; tamirat, tadilat, maket, dekorasyon uygulamalarında, ahşap ve MDF profil, taç, çıta, aksesuar vb. yapıştırma işlemlerinde kullanılmaktadır.

Poliüretan KöpükPoliüretan Köpük
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kapı ve pencere kasalarının montajında, çatlakların doldurulmasında, boşluklu yapılarda dolgu amaçlı olarak kullanılır. Elektrik ve doğalgaz tesisatlarının izolasyonunda, kalorifer ve kazan dairelerinde sıcak su borularının etrafında izolasyon amaçlı kullanılabilir. Geniş bir uygulama ve kullanım alanına sahiptir

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • NEFIX