Firma Adı İletişim Konum
ATILIM İNŞAAT TAAH. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Salihpaşa Cad. Huzur Sok. No: 44 / Gaziosmanpaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 615 3117
Web: https://www.metalica.com.tr
Salon: 14
Stant: 1403
Ürün Grupları
  • MASA TABLALARI TEZGAHLAR
  • METAL MOBiLYA iSKELETi
  • AHSAP METAL iSKELETLER
  • FASON URETiMLER
  • STANT TASARIMI VE MiMARLIK HiZMETLERi

Atılım İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Ltd. Şti. Adıyla Kurulan Firmamız 1987 Yılından Bu Yana Müşteri Memnuniyeti İlkesi İle Sektörde Hizmet Vermektedir. İnşaat Ve Dekorasyon Konularında Birçok Referansa Sahip Olan Firmamız 2000 Yılından İtibaren Özellikle Ofis Sistemleri Konularında Dünya Genelinde Kaliteli Ürünler Sunmaya Başlamıştır. Ayrıca Yurtiçi Ve Yurtdışı Bayilikler Ve Temsilcilikler Verilmeye Devam Edilmektedir. Atılım Ofis Sistemleri Şu Anda 2000 M2 Kapalı Alanda Ayda 5000 Takım Kapasiteli Makine Parkuru İle Hizmet Vermektedir. Ofis Sistemlerimiz, Özellikle Dünya Standartlarında Kalitesi, Sağlamlığı, Stabilitesi, Tasarımları Ve Ekonomikliği İle Ofis Mobilya Üreticilerinin Aradığı Marka Olma Yolunda İlerlemektedir.

TrioElegant Koleksiyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kıvrımlı ve zarif bir çerçeveyi tanımlamak için birbirine uyan alüminyum ayaklar.Dengeli ve çok yönlüdür.Makam, yönetici işyerleri ve konferans masaları için kullanılabilir.

HandmadeElegant Koleksiyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ezber bozan, yenilikçi ve zarif bir çerçeveyi tanımlamak için birbirine uyan el yapımı ayak.Dengeli ve çok yönlüdür.Makam, yönetici çalışma alanları için kullanılabilir.

Meco CEkonomik Koleksiyon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sade ve zarif bir çerçeveyi tanımlamak için birbirine uyan demir sacı ayaklar ve 100-180 cm şase.Dengeli, çok yönlü ve kablo yönetimine uygun.Personel çalışma alanları, 2/4/6 kişilik workstationlar ve konferans masaları için kullanılabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • METALİCA