Firma Adı İletişim Konum
ASİLLER MOBİLYA DEKORASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
HACI YUSUF MESCİT MAH. KILIÇBEY SOK. NO: 24 / .KARATAY / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 224 9241
Web: 
Salon: 6
Stant: 621C
Ürün Grupları
  • LAMiNAT MEMBRAN AKRiLiK KAPAKLAR BOY KAPAKLAR
  • ALUMiNYUM PROFiLLER CERCEVELER CITALAR

ASİLLER MOBİLYA DEKORASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1994 yılında kurulmuşturç hızla gelişen mobilya dekorasyon ve ahşap sektörü içerisinde faliyetlerini ve üretim yapmasını 2000 yılında geliştirerek, ileri teknoloji makina parkuru oluşturmak suretiyle, laminat kapak, laminat tezgah, membran kapak ve levha işleme merkezi olarak ticari hayatına devam etmektedir. Gelişml, sürekli gelişmek ilkesi doğrultusunda yatırımlarını sürdüren firmamız modern ve ileri teknoloji makina parkı ile bugün LAMENKA markası ile 1000 m2 merkez showroom ve 7500 m2 üretim alanı içerisinde yıllık 670000 m2 kapak üretimi ve 750000 m2 levha işleme kapasitesi ile sektörün lokomotif firmalarından birisi olmuştur. Eğitimli ve uzman kadromuzla, her biri bölgelerinde lider mobilya üreticisi firmalarla birlikte yaşam alanlarınıza kaliteli ürünler sunarak dinamil, yenilikçi ve güvenilir bir firma olma yolunda çalışmaktayız.

MEMBRAN KAPAK , MUTFAK VE BANYO KAPAĞI , LAMİNANT KAPAK , LAMİNANT MUTFAK TEZGAHI . AHŞAP TEZGAH , AHŞAP PANEL.MUTFAK , BANYO DOLAP KAPAĞI .
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MUTFAK , BANYO , VESTİYER , YATAK ODASI VE OFİS GİBİ YAŞAM ALANLARINDA NİTELİKLİ BİR KULLANIM SAĞLAYAN ERGONOMİK BİR ÜRÜNDÜR .

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.