Firma Adı İletişim Konum
ASD LAMİNAT A.Ş.
IDTM A-1 blok Kat:16 Yeşilköy 34149 / Bakırköy / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 670 0360
Web: https://www.asdlaminat.com
Salon: 7
Stant: 700
Ürün Grupları
  • KAPLAMALAR LAMiNE VE LAMiNATLAR
  • LAMiNAT MEMBRAN AKRiLiK KAPAKLAR BOY KAPAKLAR

ASD Laminat, sahip olduğu, 5 Yüksek Basınçlı Laminat (HPL) hattı, 3 Sürekli Basınçlı Laminat (C-HPL) hattı, Reçine reaktörleri ile, yılda 35,000,000 m² üretim kapasitesine ve küresel pazara sunduğu kapsamlı ve geniş dekor & desen, ürün, ürün sınıfı ve yüzey koleksiyonu ile, 65 ten fazla ülkede bulunan iş ortaklarına, sürdürülebilir ve çağdaş mimari çözümler sunan dünyada sektöründe öncü bir laminat üreticisidir.

LaminatASD Laminat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASD Laminat ürünü, EN 438 standartlarına uygun olacak şekilde, yüksek sıcaklıkta ve basınçta HPL ( Yüksek Başınçlı Laminat) ve C- HPL ( Sürekli Yüksek Basınçlı Laminate ) makinelerinde üretilen, kompozit bir üründür. Ürünün içeriği, saf fiber dokuya sahip ve fenolik reçine ile emprenye edilmiş ahşap bazlı selülozik kağıt katmanlarından oluşmaktadır, oldukça dayanıklı ve esnektir. Dekoratif yüzeyi, termoset reçine ile emprenye edilmiş selülozik kağıt katmanlarından oluştuğundan, çizilmeye, darbeye, sıcaklığa ve lekelenmeye karşı oldukça dayanıklıdır.

Interior LaminatASD Interior Laminat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASD Interior Kompakt ürünü, EN 438-4 ve EN 438-7 standartlarına uygun olacak şekilde, 150 Santigrat derece sıcaklıkta ve 9 Megapascal gibi yüksek bir basınç altında HPL ( Yüksek Başınçlı Laminat) makinelerinde üretilen, hava koşullarına oldukça dayanıklı, sağlam ve statik mukavemeti yüksek bir üründür. Ürünün içeriği, birinci kalite lif yapısına sahip kraft katmanların fenol reçinesi ile, selülozik yapıdaki dekoratif yüzey kağıtların ise melamin reçinesi ile emprenye edilmesiyle üretilmektedir.

Exterior LaminatASD Exterior Laminat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASD Exterior, EN 438-6 ve EN 438-7 standartlarına uygun olacak şekilde, 150 Santigrat derece sıcaklıkta ve 9 Megapascal gibi yüksek bir basınç altında HPL ( Yüksek Başınçlı Laminat) makinelerinde üretilen, hava koşullarına oldukça dayanıklı, sağlam ve statik mukavemeti yüksek bir üründür. Ürünün içeriği, birinci kalite lif yapısına sahip kraft katmanların fenol reçinesi ile, selülozik yapıdaki dekoratif yüzey kağıtların ise melamin reçinesi ile emprenye edilmesiyle üretilmektedir. ASD Exterior panelleri ASD Exterior adı ile standart olarak siyah veya tercihen kahverengi kraft iç katman ile üretilebilirken, ASD Exterior - FR ise sadece kahverengi kraft iç katmanlı, kıvılcım ve yanma dayanımına sahip kalitede olmak üzere iki ayrı tipte üretilmektedir.

Carbon LaminatASD Carbon Laminat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dekoratif katmanında bulunan özel bir uygulama Carbon ürününe ipeksi ve pürüzsüz bir dokunsal kullanıcı deneyimi katmaktadır. Mikro çiziklere ve aşınmaya karşı yüksek dayanımı, yüzey deformasyonunun oluşumunun önlenmesine yardımcı olur ve kalıcı etkinin uzun süre devam etmesini sağlar. Derin olmayan çiziklerin oluşması halinde, yumuşak bir kumaş parçasıyla bu kısmı temizlemek, ürünü orijinal haline döndürmektedir. Carbon, parmak izi bırakmayan, sıfır parlaklık değerine yakın, yoğun ışık soğurucu homojen renk dağılımına sahip, oldukça yüksek mat özelliğe sahip bir yüzeydir.

Lab Top LaminatASD Lab Top
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ASD Lab Top, kimyasal ve leke dayanımının önemli olduğu laboratuvar v.b. ortamlar için ideal bir üründür. Paneller, yüksek darbe ve nem dayanımına ve uygulama kolaylığına sahiptir. ASD Lab Top panelleri, farklı temizleme ürünlerinin sık kullanılması gereken alanlarda, yüksek kimyasal dayanıma sahip olarak üretilmektedir. Ürünün yüzeyi, asit, baz, biyolojik leke, halojen grubu, solvent ve organik kimyasallardan oluşan 49 farklı kimyasal ile test edilmiştir. (SEFA 3-2010) Bu kimyasallarla temas halinde, ürünün renginde, parlaklık seviyesinde, korozyon oluşumunda veya yapısal bütünlüğünde belirgin bir değişim oluşmamaktadır.

Kapılık LaminatASD Door Collection
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çağdaş ve yenilikçi mimari tasarım trendleri doğrultusunda, özenle seçilmiş dekor ve desenlerden oluşan ASD Laminat Kapılık koleksiyonu, kapsamlı bir ürün performansı sağlamasının yanı sıra, farklı tasarım ihtiyaçlarına çözüm getirirken, dayanıklılığı ve kaliteyi aynı anda sunmaktadır. ASD Laminat Kapılık koleksiyonu, sahip olduğu genişdekor yelpazesi sayesinde, hastane, okul, otel, ofis, restaurant, mağaza, oturma odası, yemek odası ve çocuk odası gibi farklı mekanlarda kullanılabilir

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ASD LAMİNAT
  • ASD EXTERIOR
  • ASD CARBON