Firma Adı İletişim Konum
AKKİM YAPI KİM.SAN.TİC.AŞ.
Yeşil Bayır Mah. Şimşir Sk. No: 22 Hadımköy / Arnavutköy / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 771 1371
Web: www.akkim.net - www.akfix.com
Salon: 6
Stant: 642B
Ürün Grupları
  • KiMYASAL MALZEMELER
  • TUTKALLAR YAPISTIRICILAR
  • DOLGU MALZEMELERi

Akkim Yapı Kimyasalları A.Ş.; Endüstriyel ve bireysel kullanım amaçlı Yapıştırıcılar, Poliüretan Dolgu ve Montaj Köpükleri, Derz Dolgu Silikon ve Mastikleri ile Teknik Aerosoller alanında dünyanın önde gelen üreticilerindendir. Faaliyet gösterdiği ülkelerde kendine ait markalarla önemli başarılar elde eden Akkim, bunun yanı sıra dünyanın önde gelen markaları için, Kontratlı Özel Marka Üretimi de yapmaktadır. Yapı, İnşaat, Mobilya, Otomotiv, Tekne ve Yat bakım endüstrilerine yönelik kimyasal ürünler geliştiren Akkim; 450 nin üzerinde ürün çeşidi ile müşterilerine ihtiyaçlarının büyük bir çoğunluğunu tek noktadan tedarik edebilme fırsatı sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerine operasyon ve zaman maliyetinden tasarruf etme olanağı sağlamaktadır. 30 ülkede bulunan yerel ofisleri sayesinde uluslararası gelişmeleri yakından takip eden Akkim, Global pazarlarda edindiği bilgi ve tecrübe birikimini, müşterilerinin rekabetçi yeni fırsatlar elde etmesi için kullanmaktadır. 5 kıtada, 100 ün üzerinde ülkeye ihracat yapan Akkim, Türkiye nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yeralmakta ve bu yükselişini her yıl sürdürmektedir.

Akfix 705 Hızlı Yapıştırıcı (Mdf Kit)Saniyeler içinde Hızlı ve Güçlü Yapışır
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Günlük yaşamda çok geniş bir kullanım alanına sahip olan Akfix 705 Hızlı Yapıştırıcı (Mdf Kit) bir adet siyanoakrilat ve bir adet aktivatörden oluşan bir settir. İç ve dış mekanlarda; Mdf, ahşap, metal, alüminyum, mermer, beton, taş, granit, seramik, doğal taş, kauçuk, deri ve bir çok sert plastik yüzeyin saniyeler içerisinde, hızlı ve kolay bir şekilde bir birine yapıştırılması için kullanılır.

Akfix 610 PU Ekspres Montaj Yapıştırıcı (Sıvı Çivi)Hızlı ve kalıcı yapıştırma işleriniz için mükemmel tercih
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix 610 Poliüretan Montaj Yapıştırıcı (Sıvı Çivi), hızlı ve kalıcı yapıştırma işleriniz için idealdir. Güçlü yapışma ve hızlı kuruma özelliği sayesinde daha kısa pres süresi sağlar. Dolap toplama işlemleri ve yaygın tüm yapı malzemelerini birbirine yapıştırmak için en iyi çözümdür. Hızlı kürleşme Kısa pres süresi Birçok yüzeye mükemmel yapışma Düşey ve yatay yüzeylerde uygulanabilir, akma yapmaz Boşluk doldurma özelliği Nem ve hava koşullarına dayanıklıdır. Solvent içermez. Hacim kaybına uğramaz. Kokusuzdur.

Akfix High Tack Montaj YapıştırıcıGüçlü yapışma ve ilk tutunma
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix High Tack, tek komponentli, yüksek yapışma ve ilk tutunma gücüne sahip, AST Polimer esaslı bir yapıştırıcıdır. Ağır yapı malzemelerinin sabitlenme ihtiyacı olmadan yapıştırılmasına olanak verir. Su geçirmezdir. Tek komponentlidir. Üzeri boyanabilir. Kabarcık oluşumu yoktur. Hacim kaybına uğramaz. Astar gerektirmez (Ön test yapılması önerilir). Mükemmel elastikiyet ve çok iyi yapışma gücüne sahiptir. Solvent, silikon ve izosiyanat içermez.

Akfix PA370 Ekspres PU Ahşap Yapıştırıcı (Deniz Tutkalı)Hızlı Kürleşir. Güçlü yapışır. Su geçirmez.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akfix PA370, yüksek yapışma gücü ve hızlı kürleşme özelliğini bir arada bulunduran poliüretan esaslı yapıştırıcıdır. Mobilya ve tekne üretimi için ideal bir yapıştırıcıdır. Özellikler; Hızlı kürleşme Kısa presleme süresi Farklı birçok yüzeye yapışma DIN EN 204 e göre D4 sınıfında Kullanım kolaylığı Hacim kaybına uğramaz Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir.

Akfix 510 PU Montaj YapıştırıcıTüm malzeme ve yüzeylere güçlü yapışır.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Poliüretan bazlı güçlü bir yapıştırıcıdır. Tüm yüzeyler ve malzemeler için uygudur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKFİX