Firma Adı İletişim Konum
3K PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
SEYRANTEPE MAH. ÇELİKAY CAD. ÇAĞDAŞ SOK. NO.: 4/A KAĞITHANE - İSTANBUL / KAĞITHANE / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 284 2223
Web:  www.pelikan.ist
Salon: 12
Stant: 1222C
Ürün Grupları
  • MOBiLYA AKSESUARLARI

PELİKAN-3K PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. HAKKIMIZDA 3K Plastik ve Kalıp Ltd. Şti., faaliyetine 1996 yılında otomotiv ve beyaz eşya sektörlerine özellikle kalıp ve plastik parça üreterek başlamıştır. 2006 yılında PELİKAN markası ile ilk çöp kovasını üreterek mobilya aksesuar sektörüne giriş yapmıştır. Otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde edindiği tecrübe ve kalite anlayışını ürünlerine yansıtan PELİKAN, ürünlerin tasarımını, kalıp yapımını ve tüm üretim aşamalarını tamamen kendi bünyesinde yapmaktadır. Onlarca faydalı model ve tasarım belgesi ile tescillediği birçok ürünün Türkiye de ilk ve tek üreticisidir. Önce iç pazarda, sektörde ithalatı yapılan birçok ürüne, Türk Malı olarak alternatif yaratmıştır. Bugün ise ürün yelpazesinin büyümesi, tavizsiz kalite anlayışı, tasarım gücü ve oluşturduğu yurt dışı pazarlama ağı ile dünyanın birçok ülkesinde söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ürün gamının dışına çıkmadan mutfak ve banyo için özgün ve fonksiyonel ürünleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

KAPAK ASKILI ÇÖP KOVALARIÇÖP KOVALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MİKO Metal askılı çöp kovası, dolap kapağının içinde ve dışında kullanılabilen 11c litre kapasiteli bir üründür. Kolaylıkla yerinden çıkartılıp, yıkanabilir.

RAYLI ÇÖP KOVALARIÇÖP KOVALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Raylı çöp kovaları detaylı montaj şeması sayesinde pratik bir şekilde monte edilebilir. Tek ve çift kovalı modelleri mevcuttur.

DUŞ SETLERİBANYO AKSESUARLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Banyolar için köşe ve düz duvara göre tasarlanmış plastik ve tel gövdeli, paslanmaya karşı %100 garantili duş raf sistemleri, modüler şekilde değişebilen iç dizaynları ve renk alternatifleri ile eşsiz bir tasarım olarak sunulmaktadır.

ORGANİZATÖR ÜNİTELER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • PELİKAN